...( Info )...
Wydanie R.G MECHANICS: 7 Lutego 2017
Premiery Gier: Rok 2004 - 2012
Gatunek: Akcji, FPP, FPS
Producent: People Can Fly / Med-Art
Wydawca: Dreamcatcher / The Adventure Comp. THQ Nordic / Nordic Games
Dostępne Języki: Angielski, Rosyjski
Wydanie Zawiera:
- Painkiller: Black Edition (+Battle Out Of)
- Painkiller: Overdose
- Painkiller: Resurrection
- Painkiller: Redemption
- Painkiller: Recurring Evil
- Painkiller: Hell & Damnation
And:
- Dеmonic Vаcation At Thе Blood Sеa
- Halowеen Edition Cemetery Map
- Sіngleplayer Tarot Card Pаck
- The Clock Strikes Mеat Night
- Multiplayer Bоdy Skin Pаck
- Opеration Zombie Bunker
- Full Mеtal Rocket
- Medievаl Hоrror
- Hеaven’s Abovе
- City Critters
- Sаtan Clаus
Gry Są Zaktualizowane Do Najnowszych Wersji!
...( Opis )...
Painkiller: Black Edition:
Painkiller: Black Edition to kolekcjonerskie wydanie gry Painkiller wzbogacone o dodatek Battle Out Of Hell oraz o mnóstwo niepublikowanych dotąd bonusów, jak: nową mapę do trybu deathmatch, poprawione efekty graficzne dla kart najnowszych generacji, lepszej jakości filmowe przerywniki, film "The making of Painkiller" czy teledysk Painkiller.
Painkiller to gra akcji/FPS stworzona przez rodzimy zespół People Can Fly, wzorująca się na klasycznych shooterach, jak Quake czy Unreal Tournament. Bohaterem jest mężczyzna zajmujący się zabijaniem nieumarłych istot, zamieszkujących mroczne lochy, opuszczone zamczyska itp. Niegdyś był on normalnym człowiekiem, Danielem, Garnerem, który żył, kochał, pracował, śmiał się, smucił i w końcu umarł. Ale w odróżnieniu od innych, po śmierci nie trafił do nieba czy piekła. Został wybrany na wojownika, którego zadaniem jest powstrzymanie hord piekielnych Lucyfera. Od tej pory jego nieżycie stało się jednoosobową wojną z potępieńcami. Tylko niszcząc zło może w końcu odkupić swe grzechy i trafić do raju. Do przejścia mamy kilkanaście poziomów (składających się na pięć rozdziałów), połączonych wątkiem fabularnym, przy czym owa fabuła jest zdecydowanie liniowa. Do naszej dyspozycji oddano szereg wielofunkcyjnych broni z niespotykanymi dotąd możliwościami (m.in.: ShotGun, StakeGun, ChainGun / Rocket Launcher, czy Shuriken-do Gun), unikalne powerupy i ekwipunek. Bez tych rzeczy eksterminacja takich upiornych kreatur jak Saphathoraél, Zombie Knight, Psychonun czy Skull byłaby niemożliwa. Painkiller to pierwsza polska gra, w której wykorzystano najnowsze rozwiązania programu Havok 2, łącznie ze wsparciem dla najnowszych kart 3D i dźwiękowych.
Painkiller: Battle Out of Hell to pierwszy oficjalny dodatek do jednej z najlepszych gier akcji/FPS 2004 roku. W stworzonym przez rodzimy zespół People Can Fly shooterze gracz wcielał się w postać Daniela Garnera, który po śmierci wyruszył na krucjatę przeciwko samemu Lucyferowi. Akcja dodatku zaczyna się w tym samym miejscu, w którym skończył się właściwy Painkiller. Co ciekawe, autorzy uwzględnili w tym przypadku również ukryte zakończenie podstawowej wersji gry. Garner pokonuje Lucyfera, ale na jego miejsce błyskawicznie wskakuje Alastor. Główny bohater musi powstrzymać demona, a przy okazji wydostać się z piekła, tak aby móc wreszcie dotrzeć do nieba gdzie czeka na niego jego żona. Więcej na temat Painkiller: Battle Out of Hell można dowiedzieć się wchodząc tutaj.
Painkiller: Overdose:
Painkiller: Overdose jest oficjalną kontynuacją wydanej w 2004 roku strzelanki FPP, przygotowanej przez polskie studio developerskie People Can Fly. Za opracowanie sequela odpowiedzialna jest jednak inna firma, a mianowicie czeskie Mindware Studios. Developer ten znany jest dzięki takim produkcjom jak Voodoo Nights (PC, X360), czy Cold War: Behind The Iron Curtain (PC, XBX). Kontynuacja Painkillera nie wprowadza do rozgrywki żadnych rewolucyjnych zmian. Zabawa w dalszym ciągu koncentruje się więc na masowej eksterminacji potworów, przy wykorzystaniu arsenału mniej lub bardziej dziwacznych broni.
Przedstawione w Overdose wydarzenia częściowo rozgrywają się przed opowiedzianą w pierwszej części serii historią. Wcielamy się też w zupełnie nową postać. Podobnie jak wcześniej, fabuła odgrywa jednak zdecydowanie drugoplanową rolę, nie przeszkadzając w dokonywaniu masowej zagłady pojawiających się na ekranie stworów. Na graczy czeka tym razem około 40 różnych rodzajów demonów. Wiele z tych istot pojawia się po raz pierwszy, niektóre znane są już jednak z pierwszej części. Producent zadbał o nowych bossów, wzorowanych na tych z pierwszego Painkillera. Przeciwnicy ci wyróżniają się więc zarówno ogromnymi rozmiarami, jak i dużą siłą zadawanych ciosów.
Przygotowana przez producentów gry kampania dla pojedynczego gracza składa się z szesnastu zupełnie nowych poziomów, które można pokonywać na kilku różnych poziomach trudności. Arsenał dostępnych broni poszerzony został o sześć nowych giwer. Gracz może również liczyć na zdecydowanie potężniejsze karty w zbieranej przez siebie i znanej z pierwszej części serii talii. W grze nie zabrakło odpowiednio rozbudowanego multiplayera. Producent rozszerzył między innymi opcje śledzenia swoich dotychczasowych poczynań. Multiplayer jest ponadto kompatybilny z mapami oraz trybami zabawy z pierwszej części Painkillera. Wizualnie gra przypomina swojego poprzednika, choć dodano oczywiście wiele nowych efektów graficznych. Akcję w dalszym ciągu obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby.
Painkiller: Resurrection:
Painkiller: Resurrection to trzecia odsłona popularnego cyklu strzelanin, zapoczątkowanych hitowym dziełem polskiego studia deweloperskiego People Can Fly, zarządzanego przez Adriana Chmielarza. Przygotowała ją austriacka grupa Homegrown Games, na zlecenie firmy JoWood będącej właścicielem praw do marki.
W Painkiller: Resurrection wcielamy się rolę Dzikiego Billa Shermana, zabójcy działającego na zlecenie CIA i wysoko postawionych urzędników państwowych. Właśnie ci ostatni zlecają Dzikiemu Billowi intratne zadanie, które bardzo szybko komplikuje się i wymyka spod kontroli bohatera. Mogłoby się wydawać, że banalna likwidacja politycznego rywala zleceniodawców Billa będzie przysłowiową kaszką z mleczkiem. I tak też było – przynajmniej do momentu, kiedy w pobliże służbowego pojazdu, należącego do celu Shermana, nie podjechał szkolny autobus wypełniony gromadką dzieciaków. Bomba podłączona do stacyjki wybuchła z chwilą przekręcenia kluczyka. W efekcie śmierć poniosły nie tylko dzieci i polityk, ale również Dziki Bill, który starał się powstrzymać całe zdarzenie. Śmierć protagonisty jest początkiem właściwej gry.
W Painkiller: Resurrection podtrzymana została zatem tradycja wcielania się w nieumarłych bohaterów, przed którymi stawiane jest zadanie rozprawienia się z przeważającymi siłami piekielnej armii. Tak było w jedynce, w której pomagaliśmy ukończyć ową misję Danielowi Garnerowi, a także w Overdose, gdzie mieliśmy okazję poznać zarówno wydarzenia sprzed jedynki, jak i te, mające miejsce po historii opowiedzianej w dziele People Can Fly. W Resurrection akcję również osadzono w Czyśćcu, lecz tym razem wydarzenia mające w nim miejsce nabiorą zupełnie nowego znaczenia. Dziki Bill wyląduje bowiem w samym środku konfliktu pomiędzy siłami Nieba i Piekła. Gracz wykonuje misje dla obu frakcji, lecz finał historii nosi znamiona typowe dla Painkillera. Jego osiągnięcie wymaga rozprawienia się z ogromną liczbą przeciwników. Dokonujemy tego przy wykorzystaniu wielu rodzajów broni, w tym kultowego Painkillera.
Jedną z najistotniejszych zmian zastosowanych w Painkiller: Resurrection jest z pewnością wprowadzenie trybu kooperacji. W jego ramach gracze (maksymalnie dwóch) może ukończyć zarówno główną kampanię, jak i kilka dodatkowych poziomów, które zostaną opracowane z myślą o tejże opcji rozgrywki. Produkcja oferuje także standardowy multiplayer, stanowiący jeden z głównych atutów cyklu Painkiller.
Painkiller: Resurrection powstał w oparciu o mocno zmodyfikowany silnik graficzny znany z jedynki. Wprowadzenie kilku nowości – w tym efektów takich, jak motion blur czy też dynamiczne oświetlenie – spowodowało, że produkcja straszy wyglądem jedynie w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Za projekty wszelkich elementów oprawy graficznej odpowiada austriacki artysta Peter Siedl.
Painkiller: Redemption:
Painkiller: Redemption to gra należąca do zapoczątkowanego przez polskie studio People Can Fly popularnego cyklu FPS-ów. Tym razem produkcję powierzono nowemu zespołowi Eggtooth Team, który swoją karierę zaczął jako grupa fanów tworząca modyfikacje. Jeden z ich projektów tak bardzo spodobał się wydawcy, że zadecydowano ostatecznie o przerobieniu go na pełnowymiarową komercyjną produkcję.
Gra stanowi kontynuacje losów Daniela i Beliala, którzy po raz pierwszy muszą połączyć siły by ostatecznie zakończyć krwawy konflikt pomiędzy niebem a piekłem. W Redemption znajdziemy naturalnie nową kampanię, która powinna starczyć na około 3-5 godzin zabawy. By ją ukończyć będziemy musieli pozbawić życia ponad sześć tysięcy wrogów, czyli więcej niż w którejkolwiek poprzedniej odsłonie serii. Map jest łącznie sześć, co oznacza, że na każdej z nich czeka na nas ponad tysiąc potworów.
Pokonanie takich hord stanowi niemałe wyzwanie, zwłaszcza że znacznemu ulepszeniu uległa sztuczna inteligencja sterowanych przez komputer nieprzyjaciół. W osiągnięciu sukcesu pomaga graczom zdolność przeobrażania się w demona po zebraniu odpowiedniej ilości dusz.
Painkiller: Recurring Evil:
Painkiller: Recurring Evil jest szóstą odsłoną wypełnionych akcją FPS-ów, którym początek dało polskie studio People Can Fly. Nie jest to jednak pełnoprawna kontynuacja, a samodzielny dodatek, który wprowadza 5 nowych map, jedną nową broń, ścieżkę dźwiękową oraz nową historię. Sama mechanika rozgrywki pozostała niezmieniona - zadaniem gracza wciąż jest wyeliminowanie hord przeciwników i dotarcie w jednym kawałku do końca poziomu. W osiągnięciu sukcesu pomaga mu zdolność przeobrażania się w demona po zebraniu odpowiedniej ilości dusz.
Fabuła Recurring Evil po raz kolejny opowiada historię Billa Shermana, głównego bohatera wydanego w 2009 roku Painkiller: Resurrection. Akcja gry przenosi nas do czyśćca, gdzie po raz kolejny musimy zmierzyć się z siłami zła w walce o własną duszę. Jedynym sposobem, by tego dokonać jest przedarcie się przez niebezpieczne i dotąd niezbadane tereny, w których roi się od piekielnych istot. Każda z pięciu nowych lokacji została zaprojektowana od podstaw przez rosyjskie studio MED-Art i charakteryzują się one dużą różnorodnością. Walki rozgrywają się w ponurym opactwie czy pochłoniętym przez dżunglę kompleksie świątynnym, by niedługo potem przenieść się do starego magazynu czy na zniszczoną autostradę, wypełnioną wrakami opuszczonych samochodów.
Gra działa na wysłużonym silniku PainEngine - tym samym, na którym powstała pierwsza część serii. Grafika została jednak nieznacznie poprawiona, głównie dzięki zwiększeniu rozdzielczości tekstur i szczegółowości z jaką wykonano poszczególne modele. Usprawnienia dotknęły także sztucznej inteligencji przeciwników, którzy w tej odsłonie występują przeciwko graczowi wyjątkowo licznie - wedle zapewnień twórców jest ich ponad 6 tysięcy. Painkiller: Recurring Evil jest produkcją skierowaną głównie do fanów serii. Czas potrzebny do ukończenia gry szacuje się na około 5 godzin.
Painkiller: Hell & Damnation:
Painkiller Hell & Damnation to dynamiczna strzelanka, będąca odświeżoną wersją pierwszej części serii, w której liczy się jedynie refleks gracza. Projekt powstał w gliwickim studiu The Farm 51, znanym z serii NecroVision. Zespół ten założony został przez ludzi, którzy brali udział w produkcji pierwszego Painkillera.
Głównym bohaterem jest Daniel Garner, który wraz ze swoją żoną ginie w wypadku samochodowym.Jednak nie trafia on ani do nieba, ani do piekła. Zostaje wybrany do walki z demonicznymi hordami w imię dobra, co ma mu pozwolić odkupić swoje winy i umożliwić dołączenie do swojej żony w zaświatach.
Grę zbudowano w oparciu o technologię Unreal Engine 3, dzięki czemu możliwe było uzyskanie znacznie ładniejszej oprawy niż w którejkolwiek z poprzednich odsłon. Pomimo zmiany silnika podstawowe zasady zabawy nie uległy zmianie. Ponownie wcielamy się w uzbrojonego po zęby bohatera, który musi zmierzyć się z setkami krwiożerczych wrogów i gigantycznymi bossami.
Do naszej dyspozycji oddany został całkiem pokaźny arsenał. Gracz może korzystać z kołkownicy, która przybija wrogów do ścian, sufitów lub podłogi. Oprócz tego występują standardowe bronie w grach FPS, takie jak strzelba czy rakietnica, a wszystkie z nich posiadają dwa tryby prowadzenia ognia. W Painkiller Hell & Damnation pojawia się tylko jedno narzędzie, którego nie było w pierwszej części serii – Soulcatcher. Umożliwia ono zbieranie dusz poległych przeciwników i wystrzelenie w nich wiązki promieni.
W odświeżonej wersji Painkillera gracze mogą zmierzyć się ze sobą w trybie multiplayer za pośrednictwem Internetu lub sieci lokalnej. Do dyspozycji oddane zostały takie tryby, jak capture the flag, deathmatch, team deathmatch oraz survival. Dodatkowo można razem ze znajomymi przejść kampanię dla jednego gracza w trybie kooperacji.
...( Dane Techniczne )...
Rekomendowane: Quad Core 2.4 GHz, 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GTX lub lepsza), 5 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7, łącze internetowe
...( Instalacja )...
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!
Ogólna Notka:
Wyłącz Firewall (Blokuje Wszystkie Pliki Exe W Trybie Online)
Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!
...( Info )...
Jeśli Pobrałeś Grę, to Proszę Seeduj Minimum Przez Dwie Godziny. Dziękuję.
|